Certyfikat kalibracji PicoScope 4444

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 788,94 zł 788.94
Cena netto: 641,41 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Informacje o produkcie

CC045 to usługa kalibracji oscyloskopów różnicowych PicoScope 4444. Wszystkie produkty Pico Technology są testowane pod kątem zgodności wartości parametrów zadeklarowanych w specyfikacji technicznej.

Oznacza to, że możesz mieć pewność, że wszystkie pomiary wykonane za pomocą oscyloskopów Pico Technology będą mieścić się w podanej przez nas dokładności. Jeśli planujesz używać swojego produktu w środowisku przemysłowym lub naukowym, w którym konieczne jest udokumentowanie konkretnych wartości pomiarowych, lub po prostu chcesz, aby Twój produkt Pico został „dostrojony” w celu zapewnienia najlepszej możliwej wydajności, możemy zapewnić Ci usługa kalibracji/wzorcowania przez nasze wewnętrzne laboratorium. Oznacza to, że otrzymasz udokumentowany dowód dokładności swojego produktu Pico w momencie jego wysyłki. Ten udokumentowany dowód ma postać świadectwa wzorcowania, w którym odnotowano błędy pomiarowe. Na przykład produkt może mieć opublikowaną dokładność ± 3%, a po kalibracji/wzorcowaniu błąd może wynosić –1%. Dzięki czemu w trakcie pomiarów tym urządzeniem możesz założyć błąd pomiarowy -1% a nie ± 3%.

Aby uzyskać najlepszą dokładność, zalecamy kalibrację produktu co roku. Jeśli jesteś zainteresowany usługą rekalibracji/wzorcowania już zakupionego przyrządu, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

Produkty Pico mogą być również kalibrowane przez dowolnego akredytowanego laboratorium wzorcujące.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl