Kalibracja / wzorcowanie PS2000, PS3000, PS4000

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 660,21 zł 660.21
Cena netto: 536,76 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: CC017

Informacje o produkcie

CC017 to usługa kalibracji / wzorcowania niżej wymienionych serii oscyloskopów:

  • PicoScope 2000 A/B
  • PicoScope 3000 A/B/C/D
  • PicoScope 4000 z wyjątkiem 4824 i 4444
  • PicoScope 5203 i 5204

Wszystkie produkty Pico Technology są testowane pod kątem zgodności wartości parametrów zadeklarowanych w specyfikacji technicznej.

Oznacza to, że możesz mieć pewność, że wszystkie pomiary wykonane za pomocą oscyloskopów Pico Technology będą mieścić się w podanej przez nas dokładności. Jeśli planujesz używać swojego produktu w środowisku przemysłowym lub naukowym, w którym konieczne jest udokumentowanie konkretnych wartości pomiarowych, lub po prostu chcesz, aby Twój produkt Pico został „dostrojony” w celu zapewnienia najlepszej możliwej wydajności, możemy zapewnić Ci usługa kalibracji/wzorcowania przez nasze wewnętrzne laboratorium. Oznacza to, że otrzymasz udokumentowany dowód dokładności swojego produktu Pico w momencie jego wysyłki. Ten udokumentowany dowód ma postać świadectwa wzorcowania, w którym odnotowano błędy pomiarowe. Na przykład produkt może mieć opublikowaną dokładność ± 3%, a po kalibracji/wzorcowaniu błąd może wynosić –1%. Dzięki czemu w trakcie pomiarów tym urządzeniem możesz założyć błąd pomiarowy -1% a nie ± 3%.

Aby uzyskać najlepszą dokładność, zalecamy kalibrację produktu co roku. Jeśli jesteś zainteresowany usługą rekalibracji/wzorcowania już zakupionego przyrządu, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

Produkty Pico mogą być również kalibrowane przez dowolnego akredytowanego laboratorium wzorcujące.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl