Kalibracja / wzorcowanie TC-08, USB TC-08

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 570,00 zł 570.00
Cena netto: 463,41 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: CC001

Informacje o produkcie

CC001 to dodatkowa usługa kalibracji / wzorcowania oferowana przez firmę Pico dla swoich rejestratorów temperatury.

Wszystkie produkty Pico Technology są testowane, aby upewnić się, że spełniają założoną specyfikacje. Oznacza to, że możesz mieć pewność, że wszystkie pomiary dokonane za pomocą produktu Pico Technology będą zgodne z wskazaną dokładnością.

Jeśli zamierzasz używać swojego produktu w środowisku przemysłowym lub naukowym, w którym wymagana jest udokumentowana okresowa weryfikacja dokładności pomiaru, lub po prostu chcesz jak dokładny jest twój egzemplarz, Pico Technology oferuję usługę kalibracji / wzorcowania. Oznacza to, że otrzymasz udokumentowany dowód na dokładność swojego produktu Pico w momencie jego wysłania. Ten udokumentowany dowód ma formę certyfikatu kalibracji, w którym odnotowano błędy. Na przykład produkt może mieć opublikowaną dokładność ± 3%, a po kalibracji / wzorcowaniu laboratorium odnotuje błąd wynoszący tylko -1%. Dzięki temu podczas analizy pomiaru bierzemy dane pod uwagę dane wskazane w certyfikacie.

Aby uzyskać najlepszą dokładność, sugerujemy, aby skalibrowany produkt był co roku rekalibrowany. W celu skorzystania z naszej usługi rekalibracji istniejącego przyrządu prosimy o kontakt z naszym zespołem pomocy technicznej.

Produkty Pico mogą być również kalibrowane przez dowolne akredytowane laboratorium wzorcujące.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl