Oscyloskop PicoScope 2205A MSO

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 1 884,36 zł 1884.36
Cena netto: 1 532,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Informacje o produkcie

PicoScope 220xAinpocket LR

PicoScopy serii 2000 to –
oscyloskop,
analizator widma i
generator arbitralny
w jednym ultra-kompaktowym urządzeniu.

  • 2 lub 4 kanały analogowe
  • do 1 GS/s - rzeczywista częstotliwość próbkowania
  • do 100 MHz - pasmo dla sygnałów analogowych
  • Wbudowany generator standardowy lub arbitralny
  • Kompaktowe wymiary
  • Zasilanie z portu USB
  • 5 lat gwarancji

 

Pełne laboratorium pomiarowe

PicoScope 2000 to nie tylko wydajne dwu-kanałowe lub cztero-kanałowe oscyloskopy: wykorzystując to samo oprogramowanie, które obsługuje droższe modele, można zmienić oscyloskopy rodziny PicoScope 2000 w analizator widma, generator przebiegów standardowych lub generator arbitralny (AWG).

 

PicoScope 220xA-dimensions-illustrationDuża wydajność w małej kieszeni

Małe rozmiary oscyloskopów USB rodziny PicoScope 2000 pozwalają zabrać je w każde miejsce. Te małe kompaktowe oscyloskopy są wystarczająco małe aby zmieściły się do torby z notebookiem oferując taką samą wydajność jak kilkakrotnie większe oscyloskopy konkurencji za kilka krotnie niższą cenę. Dwu-kanałowe oscyloskopy rodziny PicoScope 2000 umożliwiają przechwytywanie sygnałów z częstotliwością próbkowania nawet do 1 gigasampli na sekundę. Dla sygnałów okresowych przy wykorzystaniu trybu ETS częstotliwość próbkowania może zostać zwiększona do 10 gigasampli na sekundę. Tak wysoka częstotliwość próbkowania w połączeniu z buforem na 40 000 próbek i 200 MHz pasmem pozwala zastosować oscyloskopy tej rodziny w szerokiej gamie aplikacji.

Wygoda i szybkość

Rodzina oscyloskopów PicoScope 2000 zasilana jest bezpośrednio z portu USB 2.0 – nie trzeba więc martwić się o baterie czy zewnętrzny zasilacz. Port USB 2.0 zapewnia szybki przesył danych do komputera co pozwala uzyskać obraz o wysokiej rozdzielczości.

 

PicoScope 220xA-inside

Możesz ufać temu co widzisz

Większość oscyloskopów budowana jest pod kątem obniżenia ceny, natomiast oscyloskopy Pico Technology projektowane są w taki sposób, aby zrealizować założoną wcześniej specyfikację na jak największym poziomie. Precyzyjne rozmieszczenie elementów na płytce PCB, odpowiednie prowadzenie masy i ekranowanie znaczenie redukuje poziom szumów, przesłuchów i zakłóceń harmonicznych. Lata doświadczenia w projektowaniu pozwoliły znacznie poprawić odpowiedź impulsową i płaskość pasma przenoszenia.

Wiadomość którą chcemy przekazać jest bardzo prosta - kiedy badasz jakiś układ naszym oscyloskopem, możesz ufać temu co widzisz na ekranie.

 

Zaawansowane oprogramowanie sterujące

W przeciwieństwie do innych tanich oscyloskopów zwykle dostarczanych z oprogramowaniem o ograniczonej funkcjonalności, oscyloskopy PicoScope 2200 dostarczane są z tym samym oprogramowaniem PicoScope 6,które znajduje się w zestawie z najdroższymi oscyloskopami z oferty firmy Pico Technology. Wystarczy jedna instalacja żeby obsługiwać kilka oscyloskopów. Oprogramowanie PicoScope 6 jest bardzo zaawansowane, ale proste w obsłudze. Interfejs jest znany ze środowiska Windows, dzięki czemu obsługa oprogramowania jest bardzo intuicyjna. Dane mogą być zapisane w różnych formatach, w tym tekstowym CSV, graficznym PNG i BMP oraz formacie binarnym programu MATLAB. Dołączone są sterowniki i przykłady napisane w LabVIEW, C / C + +, Delphi i Visual Basic umożliwiające integrację oprogramowania PicoScope 6 z własnymi aplikacjami. Oprogramowanie PicoScope 6 jest regularnie aktualizowane – pojawiają się nowe funkcje i usprawnienia. Aktualizacje można pobrać bezpłatnie ze strony Pico Technology.

 

Analizator widma

W oprogramowaniu PicoScope za pomocą jednego kliknięcia można przełączyć się z dziedziny czasu na dziedzinę częstotliwości i wykorzystywać oscyloskop jako analizator widma.

Generator i generator arbitralny

Wszystkie oscyloskopy rodziny PicoScopes 2000 wyposażone są w wbudowany generator sygnału wyjściowego, który możne generować standardowe przebiegi znajdujące się w bibliotece przebiegów. Można również zdefiniować własne przebiegów wykorzystując moc wbudowanego generatora przebiegów arbitralnych (AWG).

 

Wszystko czego potrzeba w rozsądnej cenie

Ultra-kompaktowe oscyloskopy PicoScope 2200A oferują potężną wydajność i funkcje w cenie, która sprawia, że są idealne dla wszystkich, hobbystów i inżynierów, serwisantów, dla użytkowników edukacyjnych i zawodowych. Ich mała, ale solidna konstrukcja sprawia, że naprawdę można je zabrać w dowolnym miejsce. Nie trzeba się martwić o dostęp do energii elektrycznej czy baterii. Znajomy windowsowy interfejs sprawia, że oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i wygodne w codziennym użyciu. Darmowe aktualizacje oprogramowania zapewniają zawsze najnowsze funkcje i ulepszenia. Wszystko czego potrzeba (dwukanałowy oscyloskop, analizator widma, generator przebiegów i rejestrator danych) dostarczane jest w jednym pakiecie w atrakcyjnej cenie.

 

Dane techniczne

Liczna kanałów cyfrowych MSO 16
Liczba kanałów analogowych 2
Pasmo analogowe 25 MHz
Dodatkowe Analizator stanów logicznych
Częstotliwość próbkowania 500 MS/s
Rozdzielczość pionowa 8 bitów
Wielkość bufora 48 kS
Wersja USB 2.0

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl